Politica· 1 min citire

Doina Tudor, după ce i-a fost aprobată arestarea: Eram pregătită, nu am niciun fel de problemă

Doina Tudor, după ce i-a fost aprobată arestarea: Eram pregătită, nu am niciun fel de problemă

Doina Tudor, după ce i-a fost aprobată arestarea: Eram pregătită, nu am niciun fel de problemă

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 24 feb. 2016, 13:20

Senatorul Doina Tudor a declarat, miercuri, că se aștepta ca votul colegilor săi să fie în favoarea cererilor Justiției și a adăugat că este pregătită pentru procedurile judiciare.

"Da, cinstită să fiu, mă așteptam și ați văzut și ce declarații am făcut în plen, nu am obligat colegii cu nimic, fiecare a votat cum a crezut sau cum, probabil, sunt indicațiile. (....) Mă așteptam și sunt pregătită, nu am niciun fel de problemă", a afirmat Doina Tudor, după ce Senatul a dat vot favorabil pe cererea DNA de reținere și arestare preventivă în cazul său.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Politica