Advertising
Advertising
Doi europarlamentari ai lui Tăriceanu, Renate Weber şi Norica Nicolai, vot în favoarea lui V. Orban

Doi europarlamentari ai lui Tăriceanu, Renate Weber şi Norica Nicolai, vot în favoarea lui V. Orban
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 sept. 2018, 18:11
Europarlamentarii ALDE, Renate Weber și Norica Nicolai, au votat miercuri în Parlamentul European în favoarea liderului autoritar de la Budapesta, Viktor Orban, acuzat de încălcarea democrației, a statului de drept și a drepturilor fundamentale în Ungaria, scrie g4media.ro.
Citește și
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:23Nicușor Dan, ultimatum pentru partide: negocieri accelerate. SURSE: Desemnarea premierului, vineri, vot în weekend sau luni
- 09:17Condițiile AUR pentru guvernare. Ce guvern propune George Simion: anticipatele, tot mai aproape
- 08:36Bolojan vrea să condiționeze votul pentru Guvern PSD de partea economică. Cerințele PNL pentru acceptarea noului Executiv - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























