Advertising
Advertising
Directorul Transgaz a câștigat anul trecut peste 1,6 milioane de lei net! Câți bani au șefii companiilor de stat

Directorul Transgaz - Ion Sterian
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 iul. 2022, 12:17
În timp ce românii sărăcesc, șefii companiilor de stat se lăfăie în milioane de lei. Directorul Transgaz Ion Sterian a câștigat anul trecut peste 1,6 milioane de lei net. Pe deasupra, acesta are în conturi o avere impresionantă de peste 3 milioane de lei. Totul a ieșit la iveală după ce compania de stat a publicat declarația de avere a directorului.
Citește și
- 23:30Manda către Motreanu: „Nu vreți să plecați de la guvernare nici cu apă fiartă”
- 23:11Alexandru Rogobete, mesaj de forță pe Facebook: „Se negociază orgoliile unui singur om, nu proiecte sau viziuni pentru România”
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 20:28Daniel Zamfir, atac dur la Ilie Bolojan: "Vei ieșit rapid și urat din istorie, mincinosule!"
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























