Advertising
Advertising
Dictatura Parlamentului. Aleşii îşi dau cu prestigiul în cap

Dictatura Parlamentului. Aleşii îşi dau cu prestigiul în cap
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 mar. 2017, 15:50
SursăREALITATEA TV
Aleşii au votat ieri o declaraţie prin care reafirmă prestigiul Parlamentului, supăraţi că au fost criticaţi de preşedinte şi de magistraţi. Pe scurt, odată aleşi, senatorii nu dau socoteală nimănui, timp de patru ani, reiese din documentul citit de preşedintele Senatului, Călin Popescu Tăriceanu.
Citește și
- 12:49Nicușor Dan a ieșit furios de la întâlnirea cu Bolojan. Președintele ar putea publica stenogramele
- 11:55AUR propune majorarea plafonului de numerar pentru companiile românești la 200.000 de lei
- 11:46Călin Georgescu avea dreptate. De la 1 iulie, românii vor plăti facturi mai mari la apă: „Urmează o criză teribilă!”
- 11:35Lia Olguța Vasilescu face radiografia guvernării lui Ilie Bolojan: inflație dublă, locuri de muncă pierdute și consum prăbușit
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























