Advertising
Advertising
Băsescu: Ponta nu a desemnat interimari, Guvernul funcţionează ilegal

Băsescu: Ponta nu a desemnat interimari, Guvernul funcţionează ilegal
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 feb. 2014, 23:20
SursăMediafax
Traian Băsescu a declarat că Guvernul funcţionează ilegal, deoarece premierul Victor Ponta nu a numit încă interimarii care să preia portofoliile miniştrilor care au demisionat.
Citește și
- 12:26Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:43Ionuț Stroe acuză conducerea PNL de „trădare”. Liberalii ar pregăti apropierea de USR și cedarea infrastructurii partidului
- 11:19Blocaj total pentru formarea noului guvern. Mai sunt 48 de ore pentru deblocarea negocierilor
- 07:38Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























