Advertising
Advertising
Ambasadorul SUA şi directorul SRI, la Guvern

Ambasadorul SUA şi directorul SRI, la Guvern
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 mai 2016, 15:26
Ambasadorul Statelor Unite ale Americii la București, Hans Klemm, și directorul Serviciului Român de Informații, Eduard Hellvig, au venit joi la Palatul Victoria, unde au stat aproximativ o oră.
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























