Advertising
Advertising
Alte interceptări din dosarul CNAS: "A venit cu pistolul să ne împuşte, că n-am vrut să luăm şpagă!"

Alte interceptări din dosarul CNAS: "A venit cu pistolul să ne împuşte, că n-am vrut să luăm şpagă!"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 sept. 2017, 19:25
Un functionar al Casei de Asigurari Bucuresti a fost interceptat de anchetatori cand vorbeste de amenintarea cu arma a celor din CASMB care au reziliat contracte cu anumite firme si nu au vrut sa ia mita, potrivit referatului DNA.
Citește și
- 23:49 Programul de guvernare al cabinetului Veștea. Prioritățile majore: PNRR, accelerarea absorbţiei fondurilor europene, aderarea la OCDE şi întărirea securităţii naţionale
- 22:00Bolojan îi dă afară pe liberalii din Guvernul Veștea: ”Nu există altă posibilitate”
- 21:00Lista completă a miniștrilor PSD din Guvernul Veștea. Cine sunt liberalii care vor face parte din nou Executiv
- 20:29Război civil în PNL. Alin Tișe, atac virulent la adresa conducerii partidului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























