Advertising
Advertising
Alina Gorghiu pleacă în SUA la începutul sesiunii parlamentare

Alina Gorghiu pleacă în SUA la începutul sesiunii parlamentare
Scris deRealitatea.NET
Publicat28 ian. 2016, 17:13
Actualizat28 ian. 2016, 23:33
Alina Gorghiu va efectua o vizită în Statele Unite ale Americii, anunţă Realitatea Tv. Aceasta pleacă într-o delegaţie cu încă doi parlamentari PNL, Iulian Dumitrescu şi Ben Oni Ardelean.
Citește și
- 07:54Fost judecător cu pensie specială de 8.000 de euro, pus lider PNL la Călărași
- 07:52Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 22:06 Nicușor Dan: ”România va rămâne de neclintit alături de Statele Unite în apărarea libertății și democrației”
- 21:27Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























