Politica· 1 min citire

Alina Gorghiu pleacă în SUA la începutul sesiunii parlamentare

Alina Gorghiu pleacă în SUA la începutul sesiunii parlamentare

Alina Gorghiu pleacă în SUA la începutul sesiunii parlamentare

Publicat28 ian. 2016, 17:13
Actualizat28 ian. 2016, 23:33

Alina Gorghiu va efectua o vizită în Statele Unite ale Americii, anunţă Realitatea Tv. Aceasta pleacă într-o delegaţie cu încă doi parlamentari PNL,  Iulian Dumitrescu şi Ben Oni Ardelean.

Co-preşedintele PNL va pleca în SUA la începutul săptămânii viitoare, pe 1 februarie, când începe sesiunea parlamentară.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Politica