Advertising
Advertising
Un șofer finlandez a fost amendat cu 54.000 de euro

Un șofer finlandez a fost amendat cu 54.000 de euro
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 mar. 2015, 20:58
Un afacerist din Finlanda a fost amendat cu 54.000 de euro pentru că a depășit viteza maximă legală cu 23 de km/h. Bărbatul a primit o astfel de amendă pentru că ea a fost calculată în funcție de veniturile obținute în 2014.
Citește și
- 11:37Putin declară că Rusia e gata de negocieri de pace, pe fondul crizei carburanților provocate de atacurile ucrainene
- 11:14Aliatul lui Starmer se retrage din cursa pentru scaunul de premier al Marii Britanii. Candidatul pe care îl susține
- 11:13Caz șocant la Budapesta. Un angajat al ambulanței este acuzat că dezgropa cadavre și lua părți de corp uman
- 11:01Kim Jong Un amenință cu o nouă forță navală nucleară. Coreea de Nord vrea nave militare de 10.000 de tone
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























