Advertising
Advertising
Ucrainenii scot tot mai mulți oameni decedați de sub dărâmăturile locuințelor bombardate de armata rusă

Rușii au pus la pământ orașul Harkov. Foto/Profimedia
Scris deIulian Budusan
Publicat31 mar. 2022, 10:50
SursăRealitatea
În urma bombardamentelor aeriane din regiunea Harkov, rușii au ucis o mamă alături de fiul său, iar trupurile lor au fost scoase de sub dărâmături 20 de zile mai târziu.
Citește și
- 19:15Șoferii ruși au început să-și pună în rezervor „pastile” care reduc consumul de carburant
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
- 17:08Petrolier, lovit de un proiectil în Strâmtoarea Ormuz. Tensiunile dintre SUA și Iran escaladează din nou
- 16:33Canicula extremă se mută spre est: Germania, lovită de temperaturi record
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























