Advertising
Advertising
Stație de metrou evacuată la Londra, după ce un vagon a luat foc

Stație de metrou evacuată la Londra, după ce un vagon a luat foc
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 aug. 2017, 11:40
Actualizat11 aug. 2017, 11:51
O stație de metrou din centrul Londrei a fost evacuată, după ce un vagon a luat foc, scrie metro.co.uk.
Citește și
- 16:27Francezii au găsit o soluție împotriva caniculei. Materialul aplicat pe geamuri a dispărut din magazine
- 16:09Sentință pe viață pentru autorul atacului soldat cu șase morți la târgul de Crăciun din Magdeburg
- 15:14Ucraina continuă să lovească în Rusia. Atac supra unei stații care alimentează cu combustibil Moscova
- 14:45Ursula von der Leyen, vizată de o anchetă de proporții. Șefa Comisiei UE a participat la discuții cu Zelenski și lideri UE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























