Advertising
Advertising
PANICĂ la Londra! O staţie de metrou a fost EVACUATĂ. Allertă de incendiu: peronul s-a umplut de fum

PANICĂ la Londra! O staţie de metrou a fost EVACUATĂ. Allertă de incendiu: peronul s-a umplut de fum
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 aug. 2017, 11:40
Actualizat15 aug. 2017, 13:08
Staţia de metrou Holborn, din Londra, a fost evacuată, marţi, după ce vagonul unui tren s-a umplut de fum, ca urmare a supraîncălzirii echipamentului într-o garnitură de metrou. Circulaţia a fost reluată după aproximativ o oră.
Citește și
- 16:27Francezii au găsit o soluție împotriva caniculei. Materialul aplicat pe geamuri a dispărut din magazine
- 16:09Sentință pe viață pentru autorul atacului soldat cu șase morți la târgul de Crăciun din Magdeburg
- 15:14Ucraina continuă să lovească în Rusia. Atac supra unei stații care alimentează cu combustibil Moscova
- 14:45Ursula von der Leyen, vizată de o anchetă de proporții. Șefa Comisiei UE a participat la discuții cu Zelenski și lideri UE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























