Advertising
Advertising
Incendiu la cel mai mare spital COVID din Filipine - Sute de pacienți au fost evacuați

Incendiu
Scris de Dan Istratie Publicat: 16 mai 2021, 09:07
Un incendiu a izbucnit la cel mai mare spital COVID-19 din Filipine duminică dimineaţă, înainte de zorii zilei, impunând evacuarea a sute de pacienţi, susţin oficiali locali citaţi de dpa.
Citește și
- 12:07Donald Trump a lansat un nou pașaport american. Documentul conține fotografia președintelui SUA în el
- 12:02Un nou caz cutremurător în Franța: bebeluș de 18 luni, mort de hipertermie după ce a fost uitat în mașină
- 11:41Bilanț cumplit după cutremurele din Venezuela: peste 900 de morți, 3.360 de răniți și 50.000 de dispăruți
- 10:46Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























