Advertising
Advertising
VIDEO & FOTO | Explozie puternică urmată de incendiu, la Cluj - O persoană a murit, cel puțin doi răniți cu arsuri grave

Pompieri / FOTO: Inquam (Raul Stef)
Scris deDan Istratie
Publicat10 dec. 2021, 07:50
Actualizat10 dec. 2021, 10:27
O explozie puternică a avut loc pe strada Dunării din Cluj, vineri dimineață. Bubuitura a fost urmată de un incediu puternic. Pompierii dar și SMURD au intervenit cu echipaje de urgență. Cel puțin două persoane au fost rănite și o a treia a fost găsită carbonizată.
Citește și
- 19:14Adrian Veștea, premierul desemnat de Nicușor Dan: „Am primit asigurări că am suficiente voturi în Parlament”
- 19:04Rezultate Loto duminică, 14 iunie 2026. Reportul la Loto 6/49 a depășit suma de 6 milioane de euro
- 18:53Donald Trump intervine dur în conflictul din Orientul Mijlociu: „Israelul trebuie să oprească imediat atacurile în Liban”
- 18:48PSD anunță oficial condițiile pentru noul Cabinet: Parteneriat solid și guvern pro-occidental
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























