Advertising
Advertising
Valeriu Gheorghiță a anunțat ce persoane sunt mai expuse riscului de a face micardită după vaccinarea cu Pfizer și Moderna: "Mai frecvent după a doua doză"

Valeriu Gheorghiță
Scris deDan Istratie
Publicat10 iul. 2021, 18:31
Actualizat10 iul. 2021, 18:43
Valeriu Gheorghiță a declarat că în cazurile de miocardită dar și pericardită după vaccinarea cu Pfizer și Moderna sunt vizate mai frecvent persoanele sub 30 de ani, cu precădere bărbați.
Citește și
- 15:55Atac cibernetic la ANCPI: bazele de date nu au fost afectate. Când ar putea fi reluate serviciile de cadastru
- 12:10Evadare incredibilă în Pantelimon. Un traficant șchiop a sărit de la etaj și a fentat polițiștii chiar în timpul percheziției
- 10:57Alertă de securitate în România: Escrocii folosesc din nou numele Poliției și Ghișeul.ro pentru a goli conturile românilor
- 09:56Pelerinajul verii la Mănăstirea Pantocrator. Credincioșii se pot ruga la moaștele Sfintei Maria Magdalena
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























