Advertising
Advertising
Marius Tucă îl face praf pe Bolojan: "Are tupeu, el vorbește de alegeri libere? Prin el, rețeaua Soroș încearcă să reziste în România" - VIDEO
13 feb. 2025, 20:19
Actualizat: 13 feb. 2025, 20:19

Marius Tucă îl face praf pe Bolojan: "Are tupeu, el vorbește de alegeri libere? Prin el, rețeaua Soroș încearcă să reziste în România" - VIDEO
Marius Tucă, reacție furibundă după ce Ilie Bolojan s-a ascuns în Palatul Cotroceni pentru a evita întrebările referitoare la reluarea turului 2 al prezidențialelor.
Jurnalistul susține că Bolojan are un „tupeu fără margini” atunci când spune că vrea alegeri libere, în contextul în care bătălia pentru Cotroceni a fost anulată pentru că „nu le-a convenit câștigătorul”.
Citește și:
- 08:06 - Case în flăcări în Sectorul 5. Oamenii au primit mesaje RO-Alert
- 04:35 - Podcasturile REALITATEA - Ceva-n PLUS cu Codin Maticiuc. Ce i-ar povesti lui Bolojan la o bere
- 04:34 - România, locul 3 la Eurovision. Performanță istorică, după 16 ani de eșecuri - VIDEO
- 00:02 - Radu Miruță: Armata României are nevoie de modernizare și reforme. „Nu este perfectă, dar are oameni care își iubesc țara”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














