Advertising
Advertising
Klaus Iohannis a desemnat un ministru interimar la Dezvoltare, după demisia lui Adrian Veștea! DECRETELE președintelui

Klaus Iohannis a desemnat un ministru interimar la Dezvoltare, după demisia lui Adrian Veștea!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 nov. 2024, 10:47
Președintele României, Klaus Iohannis, a semnat miercuri, 20 noiembrie 2024, două decrete referitoare la modificările din Guvernul Ciolacu.
Citește și
- 09:25Cine este Adrian Veștea, liderul PNL desemnat să formeze guvernul?
- 23:27Ilie Bolojan s-a dus la Țiganca, la mânăstire, ca să comemoreze eroii României din Moldova
- 23:18O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:01Diana Șoșoacă, în mijlocul unui nou scandal: Dosare penale și amenzi în masă după „Marșul Normalității” VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























