Advertising
Advertising
Educatoare din București, trimisă în judecată pentru agresarea a șase copii de grădiniță. Cum erau tratați minorii?

Educatoare din București, trimisă în judecată pentru agresarea a șase copii de grădiniță. Cum erau tratați minorii?
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat23 apr. 2025, 20:05
Actualizat23 apr. 2025, 20:06
O educatoare în vârstă de 48 de ani din București va fi judecată pentru purtare abuzivă, după ce procurorii au finalizat ancheta care o acuză că ar fi agresat fizic și verbal șase copii cu vârste de aproximativ cinci ani.
Citește și
- 16:22Un asteroid uriaș se apropie de Pământ în această lună, pentru prima dată după 400 de ani
- 15:50Harta radarelor fixe din România în 2026: De ce NU dau amenzi de viteză camerele inteligente CNAIR
- 15:36Arborii pe care NU trebuie să îi plantezi în grădină
- 15:05Acord istoric secret între SUA și Iran: Teheranul renunță definitiv la arma nucleară în schimbul unui ajutor de 300 de miliarde de dolari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























