Advertising
Advertising
Doi poliţişti din Bucureşti, cercetaţi sub control judiciar după ce i-ar fi cerut unui șofer să scoată bani de la bancomat pentru a nu-l sancționa

Doi poliţişti din Bucureşti, cercetaţi sub control judiciar după ce i-ar fi cerut unui șofer să scoată bani de la bancomat pentru a nu-l sancționa
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 feb. 2025, 17:35
Doi poliţişti de la Secţia 2 din Bucureşti sunt cercetaţi sub control judiciar după ce ar fi urmărit în trafic un şofer, pe care apoi l-au oprit şi, întrucât nu avea asigurare obligatorie pentru răspundere civilă, i-au cerut 500 de lei pentru a nu îl sancţiona. Şoferul le-ar fi spus că nu are bani la el, astfel că unul dintre agenţi i-ar fi indicat că în zonă sunt mai multe bancomate, cei doi primind ulterior suma cerută.
Citește și
- 21:57Schimbare radicală la cumpărarea telefoanelor în UE: Ce vor conține noile etichete obligatorii
- 19:55Top 2026: Destinația din Europa care ocupă primul loc la siguranță pentru turiști
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























