Au fost prinşi bărbaţii care au ucis o femeie pe un câmp

Au fost prinşi bărbaţii care au ucis o femeie pe un câmp
Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale Iaşi i-au prins pe criminalii femeii găsite decedată pe un câmp din apropierea cartierului Dalas. Este vorba despre doi bărbaţi, unul de 30, cu antecendete penale, şi unul de 48 de ani, care nu a mai avut probleme cu legea.
Cei doi s-au întâlnit cu femeia într-un bar din apropierea cartierului Dalas. Acolo au consumat băuturi alcoolice şi după ce s-au îmbătat cei trei au plecat împreună spre şeş Bahlui.
Bărbaţii i-au propus femeie să întreţină relaţii sexuale cu ei, dar au fost refuzaţi motiv pentru care bărbaţii au lovit-o de mai multe ori.
Potrivit medicilor legişti, moartea a fost cauzată de o lovitură aplicată în zona capului.
Ancheta s-a desfășurat cu greutate deoarece nu s-au găsit imagini cu cei doi presupuși criminali.
Citiți pe realitatedeiasi.net
Citește și:
- 20:30 - Mirra Andreeva, în prima finală de Grand Slam din carieră. Sportiva are 19 ani
- 20:25 - Mesajul lui Eugen Tomac după ce a fost desemnat premier: „Voi propune un guvern tehnic, nu politic”
- 20:05 - Cristian Pomohaci, arestat preventiv pentru 30 de zile. Ce au găsit procurorii în casa interpretului?
- 19:59 - Crin Antonescu, atac dur la adresa propunerii lui Nicușor Dan: „Tomac este un dezastru. România este în criză de lideri”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














