Advertising
Advertising
SURPRIZĂ. Veşti bune pentru Dinamo. Are legătură cu insolvenţa
18 dec. 2014, 15:54
Actualizat: 18 dec. 2014, 15:54
SURPRIZĂ. Veşti bune pentru Dinamo. Are legătură cu insolvenţa
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Advertising
Sursă: REALITATEA.NET
Planul de reorganizare al societăţii care administrează FC Dinamo a fost confirmat de către judecătorul sindic, a declarat administratorul judiciar Cătălin Dascăl.
"Planul a fost confirmat de către judecătorul sindic. Începând de astăzi societatea se află oficial în procedura de reorganizare. Următorul termen a fost stabilit la 25 martie 2015", a declarat Dascăl pentru Mediafax.
FC Dinamo şi-a propus, prin aprobarea şi implementarea planului de reorganizare, ieşirea din starea de insolvenţă până în luna mai 2015, pentru a evolua, în sezonul 2016/2017, în cupele europene.
Citește și:
- 20:40 - Cum a slăbit Adrian Mutu 11 kilograme? Secretul regimului său alimentar și regula de aur pentru o formă de invidiat
- 11:27 - Cristi Chivu, lovit de un scandal uriaș: Inter riscă retrogradarea, după un scandal de corupție care zguduie fotbalul italian
- 23:34 - Jaqueline Cristian, eliminată de Sabalenka la Madrid Open. Sorana Cîrstea joacă duminică cu Coco Gauff
- 21:37 - David Popovici, al treilea aur la Campionatele Naționale de la Otopeni! A dominat și proba de 100 m liber
Advertising
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
Advertising
Advertising














