Advertising
Advertising
Simona Halep a primit o veste foarte bună după ce Naomi Osaka, nr.1WTA, s-a accidentat

Simona Halep a primit o veste foarte bună după ce Naomi Osaka, nr.1WTA, s-a accidentat
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 feb. 2019, 14:32
Simona Halep a devenit cap de serie numărul 1 la turneul de la Doha, după ce s-a retras din competiţie jucătoarea din Japonia, Naomi Osaka.
Citește și
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























