Advertising
Advertising
Simona Halep s-a retras de la Miami! Din ce motiv a abandonat sportiva din România

Simona Halep s-a retras de la Miami! Din ce motiv a abandonat sportiva din România
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat27 mar. 2021, 17:26
Actualizat27 mar. 2021, 17:43
Sursărealitateasportiva.net
Actualul loc 3 în ierarhia mondială a decis să se retragă de la turneul de la Miami, asta după ce nu a participat nici la întrecerile de la Dubai și Doha!
Citește și
- 23:02 Cupa Mondială 2026: peste 300 de drone confiscate în apropierea stadioanelor. Autoritățile americane au activat măsuri de securitate fără precedent
- 21:41Durere în sport: tânăr fotbalist de 21 de ani, în moarte cerebrală după ce s-a înecat
- 15:46Gabriela Ruse, victorie superbă la Bad Homburg. Românca s-a calificat în optimile de finală
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























