Advertising
Advertising
Simona Halep s-a impus în două seturi în fața Irinei Begu! „Simo” continuă cursa la Roland Garros

Simona Halep s-a impus în două seturi în fața Irinei Begu! „Simo” continuă cursa la Roland Garros
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat30 sept. 2020, 19:55
Sursărealitateasportiva.net
Simona Halep, locul 2 WTA şi cap de serie numărul 1, a învins-o, miercuri, pe Irina Begu, locul 73 WTA, scor 6-3, 6-4, şi s-a calificat turul trei la Roland Garros.
Citește și
- 23:23Ruben Amorim, noul antrenor al lui AC Milan. Portughezul semnează cu noua echipă după despărțirea de Manchester United
- 21:25Ciprian Deac, legenda lui CFR Cluj, este noul vicepreședintele al clubului
- 22:59Doliu în sportul românesc: a murit antrenorul de canotaj - George Bulie
- 10:46Prima gală UFC din istoria Casei Albe. Trump a transformat reședința prezidențială într-o arenă de 60 de milioane de dolari - FOTO/VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























