Advertising
Advertising
Simona Halep s-a antrenat cu Maria Sakkari la US Open

Simona Halep s-a antrenat cu Maria Sakkari la US Open
Scris de Realitatea.NET Publicat: 23 aug. 2019, 13:35
Simona Halep (locul 4 WTA) se pregătește pentru debutul la US Open, ultimul turneu de Mare Șlem al anului. Constănțeanca s-a antrenat alături de grecoaica Maria Sakkari (31 WTA).
Citește și
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
- 10:49Messi devine cel mai bun marcator din istoria Cupei Mondiale. Recordul lui Klose, doborât
- 10:34Julian Alvarez vrea să plece de la Atletico Madrid. Clubul care l-a ofertat
- 14:06Cea mai înaltă statuie a lui Messi din lume, inaugurată în Argentina. Edificiul, imediat batjocorit pe internet
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























