Advertising
Advertising
Simona Halep, după debutul în forță la Roland Garros: „Am muncit mult pentru fiecare punct!”

Simona Halep, după debutul în forță la Roland Garros: „Am muncit mult pentru fiecare punct!”
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat27 sept. 2020, 17:18
Sursărealitateasportiva.net
Simona Halep și-a făcut un cadou frumos de ziua ei. Românca a trecut fără prea multe probleme de sportiva Sara Sorribes Tormo, scor 6-4, 6-0, în primul tur al turneului Roland Garros.
Citește și
- 23:23Ruben Amorim, noul antrenor al lui AC Milan. Portughezul semnează cu noua echipă după despărțirea de Manchester United
- 21:25Ciprian Deac, legenda lui CFR Cluj, este noul vicepreședintele al clubului
- 22:59Doliu în sportul românesc: a murit antrenorul de canotaj - George Bulie
- 10:46Prima gală UFC din istoria Casei Albe. Trump a transformat reședința prezidențială într-o arenă de 60 de milioane de dolari - FOTO/VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























