Advertising
Advertising
Simona Halep a vorbit despre o colaborare cu Boris Becker. „Am fost fericită să-l văd”

Simona Halep a vorbit despre o colaborare cu Boris Becker. „Am fost fericită să-l văd”
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 ian. 2019, 18:58
Simona Halep a anunțat că nu-i place să ia toate deciziile importante pe cont propriu și va începe colaborarea cu un antrenor în scurt timp. Liderul clasamentului mondial WTA a precizat că nu a discutat deocamdată cu fostul mare campion Boris Becker, potrivit realitateasportiva.net.
Citește și
- 16:12David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 15:45Echipa cu care ar putea semna Răzvan Lucescu. Românul s-ar putea întoarce în țara unde a mai antrenat
- 10:34Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
- 08:29Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























