Advertising
Advertising
Simo pregătește nunta! Când va avea loc marele eveniment
23 oct. 2019, 12:28
Actualizat: 23 oct. 2019, 12:28

Simo pregătește nunta! Când va avea loc marele eveniment
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Advertising
Sursă: REALITATEA.NET
Simona Halep pregătește nunta cu logodnicul ei, omul de afaceri Toni Iuruc.
Evenimentul matrimonial al anului 2019 a fost nunta lui Rafel Nadal, iar 2020 va fi anul Simonei Halep!
Cei de la Tennis World Italia au anunțat că Simona dorește să programeze nunta imediat după turneul de Grand Slam de la US Open, care se va disputa între 31 august și 13 septembrie.
„Mi-ar plăcea să fac nunta în România, nu ştiu dacă pe malul mării, dar mi-ar plăcea să mă căsătoresc la Constanţa” , a spus Simona Halep.
Advertising
Advertising
Vezi mai multe detalii pe realitateasportiva.net.
Citește și:
- 23:34 - Jaqueline Cristian, eliminată de Sabalenka la Madrid Open. Sorana Cîrstea joacă duminică cu Coco Gauff
- 21:37 - David Popovici, al treilea aur la Campionatele Naționale de la Otopeni! A dominat și proba de 100 m liber
- 20:04 - Lamine Yamal, criticat după accidentare: „Lipsă de profesionalism". Starul Barcelonei mânca McDonald's pe un jet privat cu mai puțin de 48 de ore înainte de meci
- 16:08 - România mizează pe turismul sportiv. Cum vor fi promovate competițiile naționale pentru a atrage vizitatori externi
Advertising
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
Advertising
Advertising














