Advertising
Advertising
MEDALII DE AUR pentru România, la Open-ul de JUDO. Marcel Cercea şi Alexandra Pop au făcut spectacol

MEDALII DE AUR pentru România, la Open-ul de JUDO. Marcel Cercea şi Alexandra Pop au făcut spectacol
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 sept. 2017, 17:15
Actualizat24 sept. 2017, 13:58
Medalii de aur pentru România la Openul de Judo de la Belgrad. Marcel Cercea a câştigat finala disputată cu francezul Samuel Zing la categoria 73 de kilograme, iar Alexandra Pop a învins-o pe britanica Kelly Staddon, la 48 de kilograme. Astăzi urmează o nouă zi de foc pentru România şi noi şanse la medalii.
Citește și
- 14:54FCSB s-a despărțit de patru jucători într-o singură zi
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:48Ancelotti confirmă revenirea lui Neymar înaintea meciului cu Scoția: „Este pregătit să joace”
- 11:14Premieră la cel mai longeviv maraton montan din România: cinci sportivi cu dizabilități au luat startul într-o probă competitivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























