Advertising
Advertising
JO 2016. Şefii sportului românesc au izbucnit la Rio. Lipă: "Simt că vreau să plec acasă"

JO 2016. Şefii sportului românesc au izbucnit la Rio. Lipă: "Simt că vreau să plec acasă"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 aug. 2016, 16:23
După 3 zile de Olimpiadă în care România a ratat şanse la medalii ce păreau aproape sigure, şefii sportului românesc Alin Petrache, Ioan Dobrescu şi Elisabeta Lipă au izbucnit la La Casa României, unde a avut loc întâlnirea cu Diaspora.
Citește și
- 16:12David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 15:45Echipa cu care ar putea semna Răzvan Lucescu. Românul s-ar putea întoarce în țara unde a mai antrenat
- 10:34Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
- 08:29Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























