EXCLUSIV | Dan Alexa, băgat în ședință pentru rezilierea contractului!

EXCLUSIV | Dan Alexa, băgat în ședință pentru rezilierea contractului!
Dan Alexa nu mai are zile pe banca Astrei, ci ore! Tehnicianul a fost convocat astăzi de patronul Ioan Niculae la discuții pentru rezilierea contractului.
Ioan Niculae a fost un car de nervi după ce Astra nu a reușit să învingă Hermannstadt, aseară, pe teren propriu.
Meciul s-a încheiat 0-0, iar, la ieșirea din stadion, patronul Astrei a spus că Alexa este principalul vinovat.
„Întreabă-l pe Alexa, că el nu ştie să facă echipa, nu eu. Să renunțe el. Astra cred că, dacă nu avea noroc, nu bătea pe nimeni până acum. Sunt supărat mai puțin pe băieți, dar pe antrenor în mod deosebit„, a tunat patronul echipei din Giurgiu.
Vezi mai multe detalii pe realitateasportiva.net.
Citește și:
- 23:00 - Accidentare gravă în Liga 2: dublă fractură pentru un fotbalist cunoscut. Ambulanța a fost împinsă pe teren din cauza ploii
- 10:50 - Răzvan Lucescu, dezvăluire emoționantă despre ultimele clipe ale lui Mircea Lucescu: „Mă liniștea, îmi spunea că nu are nimic”
- 20:40 - Cum a slăbit Adrian Mutu 11 kilograme? Secretul regimului său alimentar și regula de aur pentru o formă de invidiat
- 11:27 - Cristi Chivu, lovit de un scandal uriaș: Inter riscă retrogradarea, după un scandal de corupție care zguduie fotbalul italian
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














