Cel mai scump fotbalist spaniol va fi tată: Când te-am văzut prima dată, știam că vei fi mama ...

Cel mai scump fotbalist spaniol va fi tată: Când te-am văzut prima dată, știam că vei fi mama ...
Cel mai scump fotbalist spaniol a anunțat că va fi tată.
Alvaro Morata a confirmat știrea după ce soția lui, Alice Campello, a postat pe Instagram fotografii emoționante cu burtica de gravidă, scrie Dailymail.co.uk.
Spaniolul a postat și el o fotografie în timp ce își sărută soția pe burtă. El a declarat că: De prima dată când te-am văzut, știam că vei fi mama copiilor mei și sunt convins că vei fi cea mai frumoasă și scumpă mamă. Te iubesc mult!
Și răspunsul din partea ei nu a întârziat să apară: Tu ești fericirea mea, ești cel mai bun soț pe care mi l-aș putea dori. Ești refugiul meu, ești familia mea, ești bucuria mea. Sunt sigură că vei fi cel mai bun tată. Te iubesc necondiționat!
Alvaro și Alice s-au căsătorit în luna iunie a acestui an, chiar înainte de transferul la Chelsea.
Alvaro Morata a devenit cel mai scump fotbalist spaniol, după ce englezii de la Chelsea au plătit suma de 70 de milioane de euro clubului Real Madrid. Atacantul de 24 de ani a fost transferat în vara acestui an.
Citește și:
- 11:34 - Pep Guardiola pleacă de la Manchester City după 10 ani. Cine îi poate urma la conducerea clubului
- 22:52 - Univeristatea Craiova, campioana României la fotbal, după 35 de ani de așteptare
- 23:16 - Arbitrul olandez Rob Dieperink, exclus de FIFA de la Cupa Mondială după o anchetă pentru agresiune sexuală în Londra
- 19:36 - Doliu în baschetul românesc: Dumitru Lecca, fost selecționer al României și antrenor al Stelei, a murit
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














