Advertising
Advertising
Ce a spus Momcilovic după ce a ajuns la Steaua

Ce a spus Momcilovic după ce a ajuns la Steaua
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 ian. 2016, 16:46
Fundașul sârb Marko Momcilovic a declarat, miercuri, la Institutul Național de Medicină Sportivă din București, unde a efectuat vizita medicală, că Steaua este cel mai mare club din cariera sa de până acum.
Citește și
- 10:34Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
- 08:29Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
- 14:54FCSB s-a despărțit de patru jucători într-o singură zi
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























