Advertising
Advertising
Antrenorii nu au ce să-i reproșeze Simonei Halep! „Un dram de inspirație și ar fi fost în finală”

Antrenorii nu au ce să-i reproșeze Simonei Halep! „Un dram de inspirație și ar fi fost în finală”
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat30 ian. 2020, 12:26
Sursărealitateasportiva.net
Simona Halep s-a oprit în semifinale la Australian Open, după un meci dramatic împotriva ibericei Garbine Muguruza, jucat pe o căldură sufocantă la Melbourne. Unul dintre antrenorii româncei, Artemon Apostu-Efremov, nu are ce să-i reproșeze Simonei.
Citește și
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
- 12:40CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele Champions League. Urmează dueluri de foc
- 08:44Record de goluri la Cupa Mondială după doar două săptămâni de competiție
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























