Advertising
Advertising
Mașina vicepreședintei Consiliului Județean Satu Mare, filmată în timp ce trecea printre barierele CFR lăsate: cine se afla la volan, un MISTER

Barieră lăsată - imagine de arhivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 oct. 2022, 09:04
Actualizat8 oct. 2022, 09:40
SursăRealitatea PLUS
Mașina surprinsă, acum câteva zile, în timp ce trecea calea ferată, deși barierele erau lăsate aparține vicepreședintelui Consiliului Județean Satu Mare. Incidentul a avut loc pe centura municipiului Baia Mare. Nu se știe, deocamdată, cine se afla la volanul autoturismului.
Citește și
- 08:03Facturi tot mai mari, venituri prea mici. Românii nu mai rezistă și ajung să facă sacrificii uriașe - VIDEO
- 20:58Alertă în Satu Mare: pompierii caută o persoană dispărută în râul Someș
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 20:17Valul de căldură face noi victime: femeie de 75 de ani, dusă la spital după ce a leșinat în stația de autobuz, la Iași
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























