Advertising
Advertising
Bebeluș scăpat în cap de medicul de la Polizu! Mărturiile cutremurătoare ale mamei: "Dl. doctor a zis atât: UPS, am scăpat copilul. O asistentă l-a ridicat"

Bebeluș/ Captură video
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 oct. 2022, 16:24
SursăRealitatea PLUS
Apar noi acuzații în cazul ginecologului de la Clinica Polizu. O altă mamă povestește cu groază momentele prin care a trecut, după ce a născut. Ea a spus în exclusivitate pentru Realitatea plus cum i-a scăpat doctorul copilul. Atenție, urmează informații care vă pot afecta emotional.
Citește și
- 15:36Ambasada Greciei vrea să liniștească turiștii în legătură cu peștele-iepure. Pericolul, mult exagerat
- 15:04Emil Boc interzice steagul și imnul Rusiei la o importantă competiție sportivă din Cluj
- 14:52Mâncăm tot mai scump, dar cât de sigură este mâncarea? Fructele și legumele cele mai pline de pesticide - VIDEO
- 14:22Capitolul la care România bate marile puteri ale Europei. A urcat pe primul loc, lăsând în urmă Marea Britanie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























