Advertising
Advertising
Victor Ponta, nostalgic faţă de foştii săi miniştri: "Nu era posibil fără el. Azi e ziua lui.."

Victor Ponta, nostalgic faţă de foştii săi miniştri: "Nu era posibil fără el. Azi e ziua lui.."
Scris de Realitatea.NET Publicat: 26 nov. 2015, 09:54
Fostul premier a postat pe pagina sa de facebook un mesaj în care aduce în discuţie meritele pe care le are fostul premier de Finanţe, Florin Georgescu, în măsurile economice care ar fi permis ca salariile bugetarilor să fie majorate cu 10%. Mai mult, acesta a subliniat că îi urează şi la mulţi ani, fiind ziua lui de naştere.
Citește și
- 16:43Nicușor Dan participă joi la Summitul Flancului Estic, care are loc în Polonia. Agenda președintelui României
- 15:47Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 14:59AUR propune majorarea plafonului pentru microîntreprinderi la 500.000 de euro pentru sprijinirea antreprenorilor români
- 14:56Mihai Fifor: „România are nevoie urgentă de un guvern funcțional”. Cine face parte din echipa de negociere a PSD
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























