Advertising
Advertising
Victor Ponta: "Nu am votat, ca până acum, răul cel mai mic"

Victor Ponta: "Nu am votat, ca până acum, răul cel mai mic"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 nov. 2019, 18:41
Victor Ponta a declarat că a pus ștampila pe un candidat mai bun, și că nu a votat cu "răul cel mai mic", cum s-a tot votat în România în ultimii 30 de ani.
Citește și
- 12:26Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:43Ionuț Stroe acuză conducerea PNL de „trădare”. Liberalii ar pregăti apropierea de USR și cedarea infrastructurii partidului
- 11:19Blocaj total pentru formarea noului guvern. Mai sunt 48 de ore pentru deblocarea negocierilor
- 07:38Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























