Politica· 1 min citire

Unde şi-a petrecut Liviu Dragnea vacanța de Paște

Unde şi-a petrecut Liviu Dragnea vacanța de Paște

Unde şi-a petrecut Liviu Dragnea vacanța de Paște

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 apr. 2018, 20:41

Liviu Dragnea s-a refugiat la munte pentru vacanţa de Paşte. Liderul PSD a petrecut sărbătorile pascale în staţiunea Sinaia alături de iubita sa, Irina Tănase, dar şi de fiul său, Valentin, şi de prietena acestuia, anunţă Antena3. 

Cu toţii au fost cazaţi la Castelul Foişor, destinat exclusiv activităţilor de protocol ale statului. La slujba de Înviere au mers împreună la Mănăstirea Sinaia pentru a lua lumină.

Liviu Dragnea nu a vrut să dea nicio declaraţie de presă, iar după 40 de minute cu toţii s-au retras la Castelul Foişor, care de altfel se află în apropierea mănăstirii şi a Castelului Peleş.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Politica