Advertising
Advertising
Traian Băsescu şi-a luat în primire biroul de la sediul PMP: E micuţ, curat, îmi place!

Traian Băsescu şi-a luat în primire biroul de la sediul PMP: E micuţ, curat, îmi place!
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 feb. 2015, 12:59
Actualizat11 feb. 2015, 14:08
Fostul preşedinte Traian Băsescu şi-a luat în primire biroul care i-a fost amenajat încă din luna decembrie a anului trecut, la sediul PMP. Acesta a fost primit cu covorul roşu.
Citește și
- 07:14George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din parlament
- 23:57Dominic Fritz atacă dur negocierile pentru Guvern și îi jignește pe parlamentari: „Aroganța cu care au încercat să ne convingă zile întregi că au voturile, ca apoi să se umilească în fața extremiștilor”
- 23:57Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: ”Votul de astăzi nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România”
- 23:46Sorin Grindeanu, tot mai aproape de funcția de premier? Liderul PSD: „Dacă mă cheamă președintele, o să merg”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























