Advertising
Advertising
Traian BĂSESCU se întâlneşte cu Barack OBAMA

Traian BĂSESCU se întâlneşte cu Barack OBAMA
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 mai 2014, 20:20
SursăREALITATEA TV
Traian Băsescu are programată o întâlnire cu Barack Obama!
Citește și
- 08:51Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
- 08:31Petrișor Peiu avertizează că România intră într-o criză politică de durată: „Alegerile anticipate sunt mai aproape decât oricând”
- 08:18Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:12Mihai Fifor, după votul din Parlament: PSD așteaptă consultările de la Cotroceni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























