Advertising
Advertising
Toader şi Teodorovici nu au decis dacă s-au împăcat: "Până la următorul avion"

Toader şi Teodorovici nu au decis dacă s-au împăcat: "Până la următorul avion"
Scris deRealitatea.NET
Publicat27 sept. 2018, 18:00
Actualizat27 sept. 2018, 19:50
Ministrul Justiţiei, Tudorel Toader, a anunţat joi că Guvernul a aprobat Ordonanţa de Urgenţă care completează Legea insolvenţei, iar ministerul pe care-l conduce a constatat îndeplinirea exigenţelor constituţionale în cazul aceastei măsuri. Întrebat, în timpul conferinţei de presă, dacă s-a împăcat cu ministrul Finanţelor, Eugen Teodorovici, prezent şi acesta la conferinţă, Toader a răspuns ”acum, în momentul acesta”, fiind apoi completat de Teodorovici: ”până la următorul avion”.
Citește și
- 15:33Veștea, asigurat de Nicușor Dan și Tomac că exista deja o majoritate în jurul său: „Mi s-a spus că nu am creat niciodată conflicte”
- 14:33George Simion, liderul AUR, prezent în Marea Britanie la CPAC (Conservative Political Action Conference).Mișcarea suveranistă europeană își consolidează alianțele
- 14:25Gorghiu își anunță susținerea pentru Veștea: „Vreau ca această comunitate argeșeană să fie ajutată de un premier liberal”
- 13:34Adrian Veștea, către liberali: ”E vremea să ne asumăm responsabilitatea” -VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























