Coronavirus - România: 63762 de cazuri confirmate

Vezi mai multe detalii

Şeful Poliţiei Române şi trecutul său. Ce funcţii a avut Bogdan Despescu înainte de a conduce IGPR

Wednesday, 10 January 2018, 09:58 Sursă: REALITATEA.NET

Iată care este experienţa profesională a lui Bogdan Despescu, aşa cum reiese din CV-ul său.

20.07.2014 – 10.12.2015 Inspector Șef al Inspectoratului de Poliție al Județului Constanța

08.04.2014 – 19.07.2014 Împuternicit Inspector Șef al Inspectoratului de Poliție al Județului Constanța

2013-2014 Adjunct al Inspectorului Șef în cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

2012-2013 Șef Serviciu Cabinet în cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

2011-2012 Inspector Șef al Inspectoratului de Poliție al Județului Prahova

2006-2011 Adjunct al Inspectorului Șef în cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

2005-2006 Şef al Serviciului de Investigare a Fraudelor în cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

2002-2005 Adjunct al şefului Poliţiei Municipiului Buzău din cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

2001-2002 Şef Birou Poliţie Berca în cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

1996-2001 Ofiţer cu atribuţii în domeniul investigării fraudelor, judiciar şi cercetare penală din cadrul Poliţiei Oraşului Nehoiu din cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău 1995-1996 Ofiţer în cadrul Biroului de Investigare a Fraudelor la Poliţia Municipiului Buzău din cadrul Inspectoratului de Poliţie al Județului Buzău

Alte articole din: POLITICĂ
Alte articole din: POLITICĂ