Advertising
Advertising
Scandal în fața sediului PSD. Mălin Bot, luat cu duba. Un alt cetățean protestează dintr-un copac

Scandal în fața sediului PSD. Mălin Bot, luat cu duba. Un alt cetățean protestează dintr-un copac
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 ian. 2018, 15:10
Actualizat8 ian. 2018, 15:35
Scene ireale în fața sediului PSD. Mălin Bot a fost luat cu duba de către jandarmi, după ce aceste a protestat în fața sediului PSD. In același timp, un alt cetățean a protestat in fata unui copac din fața sediului PSD.
Citește și
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:23Nicușor Dan, ultimatum pentru partide: negocieri accelerate. SURSE: Desemnarea premierului, vineri, vot în weekend sau luni
- 09:17Condițiile AUR pentru guvernare. Ce guvern propune George Simion: anticipatele, tot mai aproape
- 08:36Bolojan vrea să condiționeze votul pentru Guvern PSD de partea economică. Cerințele PNL pentru acceptarea noului Executiv - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























