Advertising
Advertising
Premierul Grindeanu avea întâlnire cu şase ambasadori, dar a chiulit. L-a trimis pe Meleşcanu în loc

Premierul Grindeanu avea întâlnire cu şase ambasadori, dar a chiulit. L-a trimis pe Meleşcanu în loc
Scris de Ionuț Iordăchescu Publicat: 1 feb. 2017, 20:48
Premierul Sorin Grindeanu avea programată astăzi o întâlnire cu şase ambasadori acreditaţi în România, printre care, cel al Belgiei, Canadei, Franței, Germaniei, Olandei și Statelor Unite ale Americii, dar nu s-a prezentat la întâlnire, au precizat surse pentru Realitatea Tv. În schimb Grindeanu l-a trimis pe Teodor Meleşcanu, minsitrul de externe, la întâlnire cu diplomaţii.
Citește și
- 23:30Manda către Motreanu: „Nu vreți să plecați de la guvernare nici cu apă fiartă”
- 23:11Alexandru Rogobete, mesaj de forță pe Facebook: „Se negociază orgoliile unui singur om, nu proiecte sau viziuni pentru România”
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 20:28Daniel Zamfir, atac dur la Ilie Bolojan: "Vei ieșit rapid și urat din istorie, mincinosule!"
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























