Advertising
Advertising
PONTA, discuţii cu BĂSESCU, la Cotroceni. Şedinţa de Guvern, AMÂNATĂ

PONTA, discuţii cu BĂSESCU, la Cotroceni. Şedinţa de Guvern, AMÂNATĂ
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 feb. 2014, 11:03
Actualizat26 feb. 2014, 13:55
Premierul VICTOR PONTA a purtat, în această dimineaţă, la Palatul Cotroceni, o discuţie cu preşedintele TRAIAN BĂSESCU, pe tema înlocuirii miniştrilor PNL demisionari, au declarat, pentru MEDIAFAX, surse oficiale. În jurul orei 11:00, premierul a revenit la Guvern.
Citește și
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























