Advertising
Advertising
Ponta, despre baroni: Înțeleg de ce mă ura lumea. Era Oprișan cu capul lui mare lângă mine

Ponta, despre baroni: Înțeleg de ce mă ura lumea. Era Oprișan cu capul lui mare lângă mine
Scris deRealitatea.NET
Publicat30 mai 2018, 13:09
Actualizat30 mai 2018, 13:35
Premierul Victor Ponta se leapădă de baroni. Mai exact, de Marian Oprișan. Ponta a spus că acum înțelege de ce il ura lumea, în anii trecuți: Apărea lângă Marian Oprișan, care avea capul mare. Ponta a avut această revelație după ce l-a văzut pe Oprișan, lângă Viorica Dăncilă.
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























