Advertising
Advertising
Parlamentarii USD, MOBILIZAŢI la VOT. Chemaţi în Capitală prin SMS

Parlamentarii USD, MOBILIZAŢI la VOT. Chemaţi în Capitală prin SMS
Scris deRealitatea.NET
Publicat13 feb. 2014, 11:43
Actualizat13 feb. 2014, 11:46
PSD pare să pună la cale scoaterea PNL de la guvernare. După ce preşedintele executiv al social-democraţilor, LIVIU DRAGNEA, a declarat public că noua alianţă electorală USD, din care face parte şi partidul său, poate asigura guvernarea şi în lipsa liberalilor, în presă au apărut informaţii că aleşii USD au început să fie convocaţi în Capitală prin SMS.
Citește și
- 12:26Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:43Ionuț Stroe acuză conducerea PNL de „trădare”. Liberalii ar pregăti apropierea de USR și cedarea infrastructurii partidului
- 11:19Blocaj total pentru formarea noului guvern. Mai sunt 48 de ore pentru deblocarea negocierilor
- 07:38Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























