Advertising
Advertising
Operaţiunea iPhone 7 din bani publici. Câte instituţii şi-au comandat cel mai scump telefon

Operaţiunea iPhone 7 din bani publici. Câte instituţii şi-au comandat cel mai scump telefon
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 mai 2017, 10:22
35 de instituţii de stat din România, de la primăria gorjeană Peştişani sau cele din Copşa Mică şi Caracal, până la Serviciul Judeţean de Pază Olt, SRI, Guvern, Curtea Constituţională sau Statul Major General al Armatei, au decis însă că iPhone 7 este cea mai bună achiziţie pentru ele şi au investit banii măcar într-unul, de sămânţă, sau, în unele cazuri, în 11 bucăţi precum Compania Naţională Aeroporturi Bucureşti, scrie Gândul.
Citește și
- 16:00Nicușor Dan a transmis un avertisment fără echivoc despre Rusia după reuniunea liderilor NATO de pe Flancul Estic
- 15:51USR, reuniune de urgență la ora 17:30. Manevrele pentru putere
- 15:51Ultimele ore pentru actualul Executiv. Ședință de Guvern convocată înainte de anunțul așteptat de la Cotroceni
- 14:32Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























