Advertising
Advertising
MELEȘCANU: Teoretic se poate mări numărul de secţii de vot. Pe legislaţia actuală nu e posibil

MELEȘCANU: Teoretic se poate mări numărul de secţii de vot. Pe legislaţia actuală nu e posibil
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 nov. 2014, 08:36
Actualizat11 nov. 2014, 13:31
Teodor Meleșcanu a avut o întâlnire de urgență la BEC pentru a discuta situația românilor din diasporă ca să voteze în TURUL 2 al ALEGERILOR PREZIDENȚIALE, după ce în turul 1 a fost un adevărat haos.
Citește și
- 19:21Cristian Diaconescu, avertisment după incidentul cu drona: „Se pune problema atacării României pe alte paliere și în ideea unui dosar cu termen lung”
- 18:01Grindeanu, după vizita președintei Indiei: „Sunt convins că avem de câștigat din parteneriatul cu un gigant economic global”
- 17:28Ion Cristoiu, după doborârea dronei de către Armata Română: Trebuie tratată ca un incident de rutină, nu ca „victoria de la Plevna”
- 15:01Mihai Fifor:”Pleacă, Ilie! Fă un bine României și du-te! Românii nu sunt bătaia ta de joc! Ai eșuat grav încă o dată”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























